Raport 2022

Drodzy Przyjaciele!
Mijający rok działalności Fundacji „Brama Nadziei – Petach Tikva” nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie wielu osób – za które z całego serca dziękujemy! Dziękujemy także Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja, która od zawsze jest dla nas wsparciem. Tym razem, dzięki jej pomocy nagraliśmy prelekcje (sześć historii: Jasi, Hany, Romy, Krysi, Henia i Eliezera), które obecnie są zamieszczone w serwisie YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/@fundacjabramanadziei779 Wierzymy, że te prelekcje pomogą nie tylko uczniom w edukacji o drugiej wojnie światowej, ale skorzystają z nich także dorośli. Mamy w związku z tym wielką prośbę – jeżeli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany naszymi wideo prelekcjami, przekażcie dalej tę wiadomość.
W ubiegłym roku rozesłaliśmy informacje o naszych wideo prelekcjach do wszystkich szkół podstawowych w całej Polsce.
Do tej pory mamy ponad 5400 odsłon! Dziękujemy również wszystkim indywidualnym Darczyńcom, którzy wspierają nas swoimi darowiznami. Dla fundacji, która opiera swoją działalność tylko o Państwa pomoc – Wasze finansowe wsparcie jest dla nas nieocenione!
Każda darowizna ma dla nas wielkie znaczenie i za każdą pięknie dziękujemy – niech Was Pan Bóg błogosławi i obficie wynagrodzi! I na końcu najważniejsze – podziękowanie dla naszego Boga! Bez Niego nie byłoby „Bramy Nadziei- Petach Tikva”! Jemu oddajemy całą chwałę, uwielbienie i dziękczynienie!
Niech się święci Jego imię i niech Jego Królestwo szerzy się między nami! Z wielką radością przyjęliśmy fakt, że od 1 kwietnia2022r. rząd zniósł praktycznie wszystkie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i ponownie drzwi do szkół zostały przed naszą Fundacją otwarte.
W tym okresie od kwietnia do grudnia 2022 r. z przesłaniem Fundacji dotarliśmy do około 2300 uczniów. Oprócz tego skorzystaliśmy z zaproszenia parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle Malince na piękne święto – „roczek” Centrum Parafialnego. Było słowo Boże, koncert uwielbienia mnóstwo gości i przygotowany przez naszą Fundację program dla dzieci. Polecamy naszą stronę internetową: www.bramanadziei.org.pl
Z okazji Nowego Roku 2023 życzymy Państwu miłości, radości oraz niegasnącego optymizmu w oczekiwaniu na powtórne przyjście Pana naszego Jezusa Chrystusa.
Z wyrazami wdzięczności,

Barbara Bałon

tel. 608 253 867
www.bramanadziei.org.pl
Fundacja „Brama Nadziei-Petach Tikva”
ul. A. Brody 79 43-450

Ustroń ING Bank Śląski o/Ustroń 24 1050 1083 1000 0090 3032 3290

„Będę błogosławił tym, którzy ciebie (Izrael) błogosławić będą (…)”